Годована Наталія

  • HTML5+CSS3 верстання сторінок
  • Верстання електронних листів
  • Наповнення сайтів змістом
  • SMM

Протягом трьох років займаюсь адмініструванням та наповненням контентом власних сайтів. Початком мого інтересу до веб-верстання став сайт "Учимся вышивать". Посилання на нього Ви бачили на головній сторінці цього сайту, але можна перейти на нього і з цієї сторінки, натиснувши на цю піктограму -

Довелося навчитися монтувати відео, накладати на нього звукозапис, конвертувати і доводити до апетитного вигляду фотографії з моїм рукоділлям.

Купувати, раз по раз, готові шаблони для сайтів мені було не цікаво. Крім того, навіть готовим шаблоном треба керувати, додавати нові розділи, впливати на вигляд деяких розділів, так, я поступово все краще і краще стала розуміти мови верстання гіперстексту HTML5 та таблиць стилів CSS3.

Цей сайт я розробила і зверстала самостійно використовуючи лише HTML5 та CSS3. І самостійно розмістила його в одному з своїх доменів.


Замовники контенту, зазвичай, цікавляться у контент-менеджерів, чи вміють вони цікаво і багато писати на різні теми.

Щодо мене, то наблизитися до відповіді на це питання допоможе один епізод з моєї біографії. У свій час, я п'ять років вчилася в чудовому вузі - Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова, на факультеті історії. По тому, я ще три роки працювала вчителем історії в школі.

Тож, оформлювати свою думку в слова я вмію.

Аватарка спільноти Астрология, как она есть

Хорошим прикладом, який це проілюструє, може стати мій найперший проект в інтернет-спільноті. Це сторінка в Facebook по астрології.

Ще одна навичка контент-менеджера, яка завжди користувалася незмінним попитом - це вміння швидко знаходити потрібну інформацію. Всі мої досягнення, про які я тут писала і про які скромно промовчала, є результатом моїх здібностостей швидко знаходити потрібну інформацію і швидко вчитися.

Висновок з усього вище викладеного: мого досвіду вистачить для роботи контент-менеджером, можете бути впевнені.

Адреса для зв'язку під паперовим літачком.

P.S. Перелік ще кількох проектів, в яких я є адміністратором чи автором